top of page

GYVENIMAS

Vasaros viloje gyva bendruomenės dvasia. Nors gyvename atskirai, dažnai prasilenkiame bendrose erdvėse. Poilsiaujame taip, kad smagu būtų ir mums, ir mus supantiems aplinkiniams.

Veiksmas vyksta autentiškame 1970 m. statytame sovietinio modernizmo pastate. Metai iš metų ši vila keitėsi, įgavo naujų funkcijų, senosios erdvės buvo pritaikytos naujoms veikloms.

Vasaros viloje yra devyni įprasti keturviečiai kambariai: pirmame aukšte (balti) – 6 vnt., antrame aukšte – 3 vnt. Kiekviename kambaryje yra privatus balkonas, šaldytuvas, drabužinė, stalelis, pora kėdžių, spintelė. Kambariai, kaip ir pats pastatas, nėra nauji, bet dedame visas pastangas užtikrinant švarą ir jaukumą.

Didysis kambarys – taip nuo seno buvo ir tebėra vadinama erdviausia Vasaros vilos gyvenamoji erdvė – apartamentai, sudaryti iš svetainės (4 vietos) ir atskiro kambario (2 vietos), privataus dušo ir tualeto. Didžiajame kambaryje yra 3 dvivietės sofos-lovos, staliukai, kėdės, šaldytuvas, drabužinė. Erdvė, kaip ir pats pastatas, nėra nauja, bet dedame visas pastangas užtikrinant švarą ir jaukumą.

Jūsų patogumui – atnaujinta erdvi ir švari bendra virtuvė, kurioje rasite 4 didelius šaldytuvus, 4 kaitlentės, 2 orkaites. Kiekvienam kambariui virtuvėje yra išskirtos individualios spintelės. Virtuvėje yra visi reikalingi indai, maisto gaminimo įrankiai, o jaukumą užtikrina lengvas muzikinis fonas.

Paruoštus pietus kartu su draugas ar šeima galite patiekti pirmo aukšto valgomajame.

Jaukiems susibūrimams viduje poilsio namų svečiai naudojasi antrame aukšte esančiu erdviu bendru kambariu, kurį vadiname Salyte.