top of page

KAINOS

Vasaros viloje yra devyni įprasti keturviečiai kambariai ir Didysis kambarys, talpinantis iki 6 žmonių. Vilą rezervuojame tiek poilsiautojams, tiek didesnėms bendruomenėms, renginiams.

Dėl galimybės apsistoti Vasaros viloje teiraukitės Facebook žinute arba elektroniniu paštu atostogos@vasarosvila.lt. Į kainą įskaičiuoti visi „Vasaros vilos“ smagumai: irklentės (sup), lauko ir stalo tenisas, krepšinis, biliardas, stalo žaidimai, lauko kepsninė, ežeras, miškas, grybai, uogos, švari patalynė, rankšluosčiai ir visi nuotykiai bei prisiminimai.

Susipažinkite su 2024 m. vasaros sezono kainomis. Minimalus užsakymas – 2 dienos.

 

„Vasaros viloje“ yra aštuoni įprasti keturviečiai kambariai. Jaukus kambarys jūsų poilsiui. Į kambario kainą įskaičiuota švari patalynė, rankšluosčiai, interneto ryšys. Kambaryje yra privatus balkonas, šaldytuvas, drabužinė. Jūsų patogumui – didelė bendra virtuvė su visa reikalinga buitine technika, indais ir įrankiais. Viloje įrengti bendri dušai ir tualetai.

K2023.jpg

Įprastas kambarys dviems.

K20232.jpg

Už papildomą suaugusį.

V2024.jpg

Už kiekvieną vaiką nuo 3 m.

„Vasaros viloje“ yra vienas Didysis kambarys, sudarytas svetainės (4 vietos) ir atskiro kambario (2 vietos). Tai erdvūs 2 kambarių apartamentai su privačiu dušu ir tualetu. Į Didžiojo kambario kainą įskaičiuota švari patalynė, rankšluosčiai, interneto ryšys. Apartamentuose yra šaldytuvas, drabužinė. Jūsų patogumui – didelė bendra virtuvė su visa reikalinga buitine technika, indais ir įrankiais.

K20233.jpg

Didysis kambarys dviems.

K20232.jpg

Už papildomą suaugusį.

V2024.jpg

Už kiekvieną vaiką nuo 3 m.

Dėl galimybės apsistoti Vasaros viloje teiraukitės Facebook žinute arba elektroniniu paštu atostogos@vasarosvila.lt, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

Ačiū už jūsų žinutę, susisieksime!

bottom of page